Пєсков заговорив про наслідки для України вступу в НАТО. Недоімперію “ковбасить” від самої думки про це: “Це ще більше погіршить ситуацію”

Категорії НАТО, Песков, Про Україну, Росія, Україна

Активізація України щодо взаємодії з Альянсом, на тлі московської загрози, доводить російську владу та зомбоване населення РФ до істерики

Не встигли охолонути світові медіа від погроз спікера Путіна щодо можливості появи військ НАТО на території України для захисту її території, як з’явилось нове попередження. На цей раз про приєднання України до Альянсу в якості повноправного члена, повідомляють Патріоти України.

У Кремлі заявили, що вступ України в НАТО погіршить ситуацію на Донбасі. Вони хочуть, щоб українська влада прислухалася до жителей окупованих територій. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє агенство ТАСС.

Пєсков вважає, що говорячи про вступ до НАТО, не можна абстрагуватися від думки жителів “ДНР” і “ЛНР”.

“Глибоко сумніваємося в тому, що це допоможе Україні впоратися зі своєю внутрішньою проблемою. З нашої точки зору, це ще більше погіршить ситуацію”, – сказав прес-секретар президента Росії.

Він заявив, що Москва поки не бачить у Києва намірів взяти під контроль підрозділи ЗС України на лінії зіткнення на Донбасі.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський на тлі загострення на Донбасі вважає вступ до НАТО єдиним шляхом до закінчення війни.

Патріоти України