Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях ОВК №87: Перемога Вірастюка тане

Категорії Василь Вірастюк, довибори на окрузі №87, Про Україну, Україна

Окружний адміністративний суд Івано-Франківська визнав рішення ОВК №87 про перерахунок голосів на двох дільницях незаконним. Про це поспішив повідомити кандидат на проміжних виборах до ВР за округом №87 Олександр Шевченко, зазначають Патріоти України.

“Суд визнав рішення про перерахунок бюлетенів ДВК 260028 (с. Монастирчани) Незаконним! Окружна виборча комісія не мала права брати на перерахунок цю дільницю без відповідних на це підстав!”, – написав вчорашній невдаха в Facebook.

Шевченко зазначив, що це перше позитивне рішення на його користь.

Пізніше кандидат повідомив, що суд прийняв рішення щодо незаконності перерахунку голосів на ще одній дільниці – №260012 (с. Горохолин Ліс).

“Окружна виборча комісія не мала права відправляти на перерахунок цю дільницю тільки через відсутність на пакеті із виборчою документацією назви виду виборів”, – додав він.

Разом з тим, як повідомляє Суспільне.Карпати, до полудня 4 квітня суди розглянули вісім справ за позовами Шевченка щодо скасування рішення про повторниий підрахунок голосів. У шести позовах суд йому відмовив, у двох кандидат сам відмовився від заявлених вимог. На 5 квітня заплановано слухання ще 2 справ за позовом Шевченка.

Нагадаємо, за результатами опрацювання 100% протоколів, відомий спортсмен та силач Вірастюк отримав 31,25% (15 076 голосів виборців).

Його найближчий суперник співзасновник курорту “Буковель” Олександр Шевченко набрав 29,69% (14 327 голосів). Він є кандидатом від партії “За майбутнє”, яку пов’язують із Ігорем Коломойським.

При цьому “клони” Шевченка — кандидати з таким самим прізвищем — отримали 499 голосів.

На окрузі фіксувались порушення, скандали та видовищні демарші за участі народних депутатів.

Патріоти України