Антон Геращенко: В останніх подіях на Банковій зацікавлений Петро Порошенко

Категорії Антон Геращенко, Київ, Петро Порошенко, Про Україну, протест на Банковій, Україна

Колишній президент України, нині народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” може бути причетний до безладів під будівлею Офісу президента України. Про це в ефірі телепередачі “Свобода слова Савіка Шустера” заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, інформують Патріоти України.

Чиновник зазначає: така його точка зору щодо ролі екс-президента в нещодавній події на Банковій заснована на “глибокому розумінні суті політичних процесів в Україні”. У якості аргументу він згадав події 2013-2014 років, тобто Революцію Гідності. “Я добре пам’ятаю, як попередній президент України, який був міністром економіки в уряді Азарова, оббивав пороги кабінетів Офісу президента Януковича, 1 грудня 2013 роки очолив протест, стоячи на бульдозері. Я думаю, що Петро Олексійович хоче спровокувати аналогічну ситуацію, тільки ми йому зробити це не дамо”, – заявив заступник Авакова.
За словами Геращенка, українська поліція не застосовуватиме силу для того, щоб створювати умови, які дискредитували б правоохоронні органи.

Патріоти України