Життя в один клік репост може врятувати життя

Категорії життя в один клік, Про Україну, Україна

Доброго дня. Вибачте будьласка але все таки змушена звернутись до вас про розповсюдженню по допомогу , для донечки .Ми проживаємо на Львівщині місто Сокаль.Уже через 20 днів У Олі лікування у клініці Казявкіна.
на 05.04- 16.04.2021 р .
Девятий Курс лікування у центрі “Казявкіна” вартість путівки 19тис 645 грн.з проживанням 25 тисяч грн.
05.07.2021 нам ще їхати у Київ Центр Стимуляції головного мозку де вартість лікування 25 тисяч грн, без проживання.
Будьласка допоможіть попасти донечці на лікування. Шукаємо добрі серця для допомоги маленькій дівчинці ОЛЮСІ.
Милі наші друзі помічники !!!
Дуже просимо не залишатися осторонь і дати можливість моїй дитині ОЛІ пройти повний і важливий курс лікування в Клініці Казявкіна місто Трускавець. Цей рік 2021 почався для нас дуже складно, Олюся постійно нервує плаче бє себе. Я ХОЧУ ХОРОШОГО ЗДОРОВОГО ТА ВЕСЕЛОГО ЖИТТЯ ДЛЯ ДОНЕЧКИ, І ДЛЯ УСІХ ДІТОК
Від початку 2021 року,Олюся уже проходила лікування у Львівській обласній лікарні.Я теж уже двічі лежала у лікарні по 10 днів! під ча прийняття інєкцій, і приблизно 7 днів після лікування було набагато краще. Потім знову те саме і знову раптово поклали у лікарню знову ці інєкції.(уколи капальниці), Пройшла знову курс лікування..Але здоровя Донечки це саме головне у моєму житті.
Я готова розповісти вам свою Історію нашої Сімї 👪 мені 29 років. називаюсь Світлана . інвалід 2 групи(Епілепсія ) мама Олі.
24 травня 2014 року День який змінив життя . Народилася важкохвора донечка Ольга , У мене епілепсія але Львівські лікарі відмовились мене кесерити, Так як від третього місяця вагітності Епілепсія припинилась” .Сказали що я маю родити сама, мені дали укол, і від переживаня у мене стався стрес , я відключилась. Відновилась епілепсія, яка уже непроявлялась 6 місяців.Я заснула а ОЛЮ витискали, ( Дитину придавили під час родів, виникла гіпоксія головного мозку)Дуже важко відкривати завісу і переживати все знову і знову. Цього року Олюсі виповниться уже 7 рочків.А КИЇВСЬКІ ЛІКАРІ охмадиту, СКАЗАЛИ ЩО ДИТИНУ НЕВАРТО ЛІКУВАТИ І ЩОБ Я ВІДКАЗАЛАСЬ ВІД ДИТИНИ бо як дитині виповнится 1рік.6міс то дитина помре . .Олюсі придавили мозок і зоровий нерв. Після народження ставили різні діагнози.Але Ми Боримося і невтрачаємо надії, але коштів уже нехватає. ОЛЮСЯ З ЗАТРИМКОЮ ПОЧАЛА ТРИМАТИ ГОЛОВКУ, ПОЧАЛА СІДАТИ.І ЗГОДОМ СКАЗАЛА “МАМА”! З ПТІДРИМКОЮ Багатьох людей МИ НЕВТРАЧАЄМО НАДІЇ ОЛЮСІ ВЕРТАЄТЬСЯ ЗІР . ДОНЕЧКА БЕРЕ З РУКИ ІГРУШКИ. Діагноз–Чернявська Ольга Євгенівна. Наслідки раннього органічного ураженн ЦНС змішаного генезу, вроджений дефект мозолистого тіла.(Гіпоксично ішемічне ураження головного мозку) Атонічно-астатичний синдром.Розумова недостатність тяжкого ступеня.Порушення соціальної адаптації. Часткова артрофія зорових нервів обох очей.(незряча) ІСВШ, Гіперметропія високого ступеня обох очей. Системне недорозвинення мовленн 1 рівня. Поведінка Олюсі неможливо болюча, дитина більше десяти разів на добу бє кулаками себе по голові. Постійно тисне очі.Копає у коліна. по кінцівках ніг, і кусає уже себе за ручки.Дуже погано спить.Дитину потрібно лікувати хотяб кожних три місяця. Я боюсь, мені боляче, коли на донечку і ліки недіють. ліки не діють.
БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ОЛІ ЖИТИ БЕЗ СТРАДАННЯ Й БЕЗ БОЛЮ.
ГРУПА ДОПОМОГИ https://www.facebook.com/groups/HelpOlgaChernyavskaya/
Допоможемо Чернявській Олі, ПІЗНАТИ ЯКИЙ ЧУДОВИЙ БОЖИЙ СВІТ. Сокаль
ПриватБанк
5168 7520 1084 0448
🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
Ощад 5167 8032 0712 1232
🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
USD 4149 4993 7017 4177
0931258538
Чернявська Світлана( (мама олі)