МОЗ: У парках і скверах можна не носити маску

Категорії карантин, маски, МОЗ, Про Україну, Україна

У Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) пояснили зміни до постанови Кабміну про заборону перебування на територіях загального користування у “червоних” зонах карантину без захисних масок. Йдеться, зокрема, про парки та вулиці.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

Зазначається, що в МОЗ внесли зміни до постанови від 22 березня 2021 р. № 230 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”, якими визначили конкретний перелік місць обов’язкового носіння масок у регіонах “червоної зони” епіднебезпеки.

Однак масковий режим не передбачений у парках і скверах, як це зазначили у своїх новинах ЗМІ. Водночас носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України заборонив перебувати на територіях загального користування у “червоних” зонах карантину без захисних масок. Йшлося, зокрема, про парки та вулиці. Оскільки, згідно із законом України “Про благоустрій населених пунктів”, вони належать до територій загального користування.

Носити маски для обличчя потрібно в закритих приміщеннях, перебуваючи у натовпі на вулиці, і коли тримати соціальну дистанцію стосовно інших людей не виходить. Деякі експерти все ж рекомендують носити маски й на вулиці.

https://bykvu.com/