Ще один доказ, що ми не один народ! У мережі порівняли на фото старовинну хату українців із помешканнями росіян

Категорії житло, Про Україну, Росія, Україна

У мережі оприлюднили архівний кадр старовинної традиційної української хати. Користувачі звернули увагу, наскільки її охайний зовнішній вигляд контрастує навіть із сучасними помешканнями росіян. Раритетна світлина з’явилася на сторінці блогу History Ukraine у Twitter. Автори допису зазначили, що її було зроблено у Харкові ще на початку XX століття, передають Патріоти України.
“Це традиційна мазанка, соломою крита, із призьбою просмоленою”, “Я в такій жив у дитинстві, тільки стріха була з очерету, Харківщина”, – зазначили у коментарях українці.

Водночас в обговоренні багато користувачів порівняли, наскільки відрізнявся і зараз відрізняється побут українців від мешканців країни-агресора Росії.

Так, у коментарях люди оприлюднили цілу добірку напіврозвалених будинків росіян, у яких вони мешкали в минулих століттях і продовжують мешкати зараз.

“Велика й могутня Росія, Архангельськ, 2020 рік”, “Петрозаводськ, 2020 рік”, “Пинега, Росія, 2020 рік”, “Російське село на Волзі, кінець ХІХ століття”, – зауважили коментатори.

Патріоти України