Руслан Рябошапка: Бюро економічної безпеки не відповідає Європейській конвенції про права людини й основних свобод, Конституції України

Категорії Бюро економічної безпеки, Про Україну, Руслан Рябошапка, Україна

Про це в Facebook написав ексгенпрокурор Руслан Рябошапка, передає Цензор.НЕТ.

“У Міністерстві юстиції також рекомендували главі держави застосувати право вето до закону, підкреслюючи його невідповідність Європейській конвенції про права людини й основних свобод, Конституції України, неузгодженість з іншими законами і розмитість повноважень нового репресивного органу.

Що це означатиме для людей?

По-перше, нам всім доведеться оплатити цю “радість” із власної кишені. Спочатку “скинемося” на утримання нових генералів, їхніх коханок і яхт, а потім – на відшкодування за рішеннями ЄСПЛ – адже Мін’юст чітко вказав, що діяльність БЕБ може привести до порушень Конвенції.

По-друге, бізнесу доведеться “домовлятися” з іще однією “інвестнянею”. На додаток до сьогоднішніх “нянь” з прокуратури, Нацполу і СБУ “, – зазначив Рябошапка.

Рябошапка про створення Бюро економічної безпеки: Тепер нам всім доведеться оплачувати цю радість, а бізнесу – домовлятися з іще однією інвестнянею 01
Нагадаємо, Верховна Рада 28 січня підтримала в цілому законопроєкт про створення Бюро економічної безпеки.

22 березня президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про Бюро економічної безпеки України” № 1150-IX.

https://uazmi.org/