З 24 березня в Миколаєві вводять пропуски для проїзду в громадському транспорті

Категорії громадський транспорт, Миколаїв, Про Україну, пропуски, Україна

Городян просять терміново оновити документи

22 березня в Миколаєві відбулося позачергове засідання Миколаївської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За її рішенням в громадському транспорті поновлюються обмеження на пасажирські перевезення.

«Доставка здійснюється за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначену в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів в міський електричний (трамвай, тролейбус) і автомобільному транспортному засобі, здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах », – повідомили в прес-службі Миколаївської міської ради.

Працівники установ або організацій критичної інфраструктури і установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста, зокрема:

охорони здоров’я;
продовольчого забезпечення;
управління та надання найважливіших державних послуг;
енергозабезпечення;
водопостачання;
зв’язок і комунікації;
фінансові та банківські послуги;
функціонування інфраструктури транспортного забезпечення;
сфери оборони;
правопорядку і захисту;
суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл;
повинні оформити спеціальні перепустки для забезпечення проїзду своїх працівників в громадському транспорту Миколаєва.
Пропуску вводяться в дію з 24 березня.

Пропуску, оформлені в минулому році, не дійсні. Кожен документ буде мати свій індивідуальний QR-код. Копія буде зберігатися в спеціальній базі на сайті. Після реєстрації отримаєте пропуск на зазначену електронну пошту. Їх треба роздрукувати і носити з собою разом з документами, що засвідчують особу.

http://www.niknews.mk.ua/