Андрій Сенченко: Колонізатори будуть бігти з Криму Кримським мостом

Категорії Крим, окупанти, Про Україну, Україна

Громадянам Росії, що незаконно переїхали на постійне місце проживання до Криму, доведеться організовано і швидко покинути український півострів Кримським мостом, щойно він буде деокупований.

Таку заяву в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL зробив ексвіце-прем’єр АР Крим Андрій Сенченко. “Це люди, які незаконно в’їхали на територію іншої країни. В цьому випадку їм буде дано термін, може, два тижні на організований виїзд з території України”, – сказав він.

Сенченко назвав таких росіян колонізаторами і зауважив, що їх подальшу долю в плані поїздок до Криму буде вирішувати Україна.

“Чи отримають вони надалі візу або можливість приїжджати в Україну – я не знаю. Це вже вирішить українська держава. Але те, що вони повинні будуть дуже швидко і організовано виїхати своїм мостом (Кримським мостом, – Ред.) до себе на батьківщину – це безперечно”, – наголосив він.

На думку Сенченка, кількість російських переселенців-колонізаторів могла б бути значно більшою, якби Північно-Кримський канал продовжував подавати воду в Крим.

“Найголовніший процес, який стримує перекриття Північно-Кримського каналу – це процес незаконної колонізації Криму. За різними джерелами, вони незаконно завезли до півмільйона громадян РФ, як вони думають, жити назавжди в Крим. Але якби не був перекритий канал, повірте, вони б завезли 3 мільйони, і потім виколупувати їх звідти було б дуже складно “, – заявив він.

Як писав OBOZREVATEL, експостійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін повідомив, що в окупованому Росією Криму проживає близько 400 тисяч переселенців з РФ. Населення зростає в великих містах півострова і військових гарнізонах.

https://uazmi.org/