Генерал СБУ: “Харківські угоди”, розслідування, наслідки

Категорії Про Україну, СБУ, Україна, Харківські угоди

Досудове розслідування, яке розпочала Служба безпеки України за фактом вчинення державної зради під час підписання так званих “Харківських угод”, може завдати сильного політичного удару по тих партіях, депутати яких у верховній Раді 6-го скликання брали участь у цьому голосуванні. Про це у програмі Роксани Руно “Всьо по бєспрєдєлу” розповів генерал-майор запасу Служби безпеки України Ігор Гуськов, передають Патріоти України.

“Я не бачу юридичної перспективи щодо переслідування в правовому полі тих народних депутатів, які проголосували за “Харківські угоди”. Довести те, що вони ухвалювали рішення про голосування по замовленню і отримували якусь вигоду, майже неможливо. Більш важливою є політична оцінка тим людям: якщо з народними депутатами від партії Януковича зараз все ясно, їхні погляди не змінилися, то з представниками інших партій – ситуація дещо інакша. Я думаю, що це дуже серйозний удар по їхньому політичному реноме”, – зауважив Гуськов.

За його словами, розслідуванням голосування за “Харківські угоди” влада завдає інформаційного удару, щоб показати, хто саме створював в Україні передумови для російської агресії і війни на Донбасі. “Влада створює інформаційне поле, щоб говорити, що за війною з 2014 року стоять не тільки певні особи – президент РФ Володимир Путін, президент-втікач Віктор Янукович, але опосередковано цьому сприяли і певні політичні партії і народні депутати, які голосували за “Харківські угоди” на шкоду Україні”, – пояснив Гуськов.

Патріоти України