Відзначаючи день народження, прем’єр Норвегії порушила карантин: поліція завела справу

Категорії день народження, карантин, Норвегія, поліція, прем'єр-міністр Ерні Сульберг, Про Україну, Україна

У Норвегії поліція почала розслідування відносно пані прем’єр-міністра Ерни Сульберг, яка порушила карантин, святкуючи свій день народження.

Як пише The Guardian, глава уряду запросила на свято 13 осіб, при дозволених на карантині 9.

Відзначається, що в кінці лютого чиновник святкувала 60-річний ювілей разом з родичами на лижному курорті в місті Гейло. У перший день свята її не було, але святкування разом з Сульберг продовжилося на наступний день в орендованій квартирі.

“На тлі інформації, що з’явилася в пресі, а також власних заяв прем’єр-міністра, поліція вирішила почати розслідування, пов’язане з потенційним порушенням законодавства про інфекційні захворювання”, – йдеться в заяві поліції.

Правоохоронці зазначили, що справу буде розглянуто органами прокуратури на предмет можливої правової санкції.

Раніше Сольберг опублікувала на своїй сторінці в Facebook пост, де визнала порушення карантину.

“Мені шкода, що моя сім’я і я порушили правила, цього ніколи не повинно було трапитися. Ми, звичайно, повинні були дотримуватися всіх рекомендацій, як я вас і просила. Я особливо думаю про тих, кому довелося скасувати те, чого вони з нетерпінням чекали: день народження з однокласниками, свято з друзями або щось ще, що важливо. Я розумію тих, хто через це злиться і розчаровується. Я зробила помилку і хочу вибачитися за це”, – написала вона.

https://uazmi.org/