ДФС: В зоні ООС вилучили підробленого алкоголю та цигарок на понад 1 млн гривень

Категорії алкоголь, ДФС, ООС, Про Україну, Україна, фальсифікат, цигарки

КИЇВ. 20 березня. УНН. В районі ООС співробітники ДФС вилучили з незаконного обігу понад 17 тисяч пачок тютюнових виробів та понад 300 літрів алкогольних напоїв. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресцентр ООС.

Деталі

При проведенні комплексу заходів в рамках досудового розслідування кримінального провадження на підставі ухвал слідчого судді Краматорського міського суду правоохоронці провели низьку обшуків за адресами незаконного зберігання та збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

За результатами проведених обшуків було виявлено та вилучено з протизаконного обігу виготовлені тютюнові вироби відомих брендів в асортименті, вітчизняного виробництва, а також Республік Молдова і Білорусь, марковані марками акцизного податку України з ознаками підробки та взагалі без марок акцизного податку.

Крім того, було вилучено алкогольні напої з ознаками підробки акцизного податку України.

Так, вжитими заходами, з незаконного обігу вилучено 17 тис. 715 пачок цигарок на суму 1 млн. 35 гривень та 345 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв на суму близько 100 тис. гривень.

Нагадаємо

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вимагає від Міністерства фінансів, Державної податкової служби та Державної фіскальної служби протягом двох місяців ліквідувати нелегальний ринок спирту.

https://www.unn.com.ua/