КМДА: Столичне метро працюватиме з обмеженнями

Категорії карантин, Київ, метро, обмеження, Про Україну, Україна

У Києві через запровадження “червоної зони” карантину можливе обмеження на кількість пасажирів у метро.

Про це в етері телеканалу “Україна 24” розповів заступник голови КМДА, секретар Київради Володимир Бондаренко.

“Стосовно міського пасажирського транспорту – він працюватиме з обмеженнями, а конкретно – в ньому зможе їздити тільки половина місць, які визначені технічним паспортом. Ми говоримо про те, що транспорт буде їздити в половину свого навантаження”, – сказав Бондаренко.

Він також додав, що обмеження в метро будуть в залежності від кількості пасажирів.

“В цьому випадку, метрополітен трохи простіше контролювати на дотримання правил індивідуального захисту, носіння масок. Водночас можливі обмеження на вхід до станції метрополітену, аби уникнути масового скупчення людей у вестибюлях, на станції і в рухомому складі. Це обмеження буде працювати наступним чином – якщо кількість людей завелика у ранкові або вечірні години пік, частина дверей до вестибюля станції буде зачинятися. Таким чином потік людей буде мінімізуватися”,– зазначив Бондаренко.

Нагадаємо, питання повного закриття метрополітену та міжобласного сполучення вирішується на рівні Кабміну.

Як повідомляв OBOZREVATEL, з 20 березня по 9 квітня у Києві запроваджено жорсткий карантин. Громадський транспорт столиці працюватиме у звичайному режимі, з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму. З заповненістю місць для сидіння на 50%.

https://uazmi.org/