Удар важко переоцінити: США заборонили експорт та імпорт зброї з Росією

Категорії експорт та імпорт зброї, Про Україну, Росія, санкції, США, Україна

США внесли Росію в список країн, з якими повністю заборонений оборот зброї. Про це повідомили в американському Держдепартаменті, зазначають Патріоти України.

Йдеться як про експорт, так і про імпорт озброєнь, рішення вступає в силу з 18 березня. У чорному списку Росія є сусідами з такими країнами, як Афганістан, Кіпр, Демократична Республіка Конго, Іран, Лівія, Сомалі та Судан.
«Політика США полягає у відмові у видачі ліцензій або інших дозволів на експорт оборонних виробів і оборонних послуг, призначених для Росії», – йдеться в повідомленні. Винятки робляться лише для сфери космічного співробітництва.

Раніше США оголосили про нові торгових санкції, які вступлять в силу 18 березня. Вони торкнуться експорту, пов’язаного з нацбезпекою. Крім цього, буде діяти ряд обмежень по авіації, космосу і речей, виробленим для американських компаній в Росії.

США ввели санкції, так як вважають, що Росія причетна до двох випадків застосування хімічної зброї: перший стосується ситуації навколо Олексія Навального, другий – отруєння Сергія Скрипаля та його дочки в Великобританії.

Патріоти України