“Слуга” нахвалює добу “компетентного” Богдана і вказує Зеленському, в яке “л*йно” завів його Єрмак: настає час для зворотньої рокіровки

Категорії Андрій Єрмак, Єлизавета Богуцька, Зеленський, Офіс президента, Про Україну, Україна

Нардепка переконана, що глава Офісу президента здійснює певний вплив на президента країни.
Коли главою Офісу президента був Андрій Богдан, глава держави Володимир Зеленський намагався більше вникати в політичні процеси. Про це заявила нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.
“За Богдана президент був узагалі іншим. Він був живим, цікавим, активним, нахрапистим, у все намагався вникати. “Вийди, розбійник” пам’ятаєте? А як він вичитував митників? Це все подобалося людям, вони бачили, що ось прийшов президент, який хоче змінити життя у країні”, – вважає Богуцька.

Вона зазначила, що поведінка президента багато в чому залежить від того, хто очолює його офіс. “Одна моя знайома, яка дуже добре знає [експрезидента України Віктора] Ющенка, сказала: за нього було три глави Секретаріату (тодішнього Офісу) президента – і, відповідно, я знала трьох різних Ющенків. Тобто безсумнівно, глава Офісу президента здійснює певний вплив – і стратегічний зокрема – на президента країни”, – підкреслила Богуцька.

Патріоти України