Заборонене російське озброєння виявили на Донбасі

Категорії Донбас, Про Україну, російська зброя, російсько-українська війна, Україна

На території населених пунктів Луганської області, де раніше розташовувалися незаконні збройні формування РФ, виявлено заборонене міжнародними договорами російське озброєння.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Луганщини. Йдеться про протипіхотні фугасні та осколкові мінах.
Озброєння виявили в Трьохізбенці, Кримському, Катеринівці і Новотошківському.

“Боєприпаси російського виробництва – три бойові протипіхотні фугасні міни натискної дії ПМН-2 і фрагмент протипіхотної осколкової міни ПОМ-2”, – уточнили в прокуратурі.
У відомстві пояснили, що цих боєприпасів немає на озброєнні Збройних сил України, вони застосовуються представниками незаконних збройних формування окупаційної російської адміністрації для залякування місцевого населення і збройної агресії проти України.
“Через свої конструктивні характеристики вони заборонені міжнародними договорами, зокрема ратифікованою Україною Оттавською конвенцією і Конвенцією про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва, передачу протипіхотних мін та про їхнє знищення”, – йдеться в повідомленні.
Відомості про знахідку долучені до матеріалів кримінального провадження за частиною 1 статті 438 (порушення законів і звичаїв війни) КК, а самі міни знешкоджено.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше на Донбасі виявили безпілотник, що належить Федеральній службі безпеки Росії.

https://uazmi.org/