Оксана Маркарова: стратегія співробітництва України і США

Категорії посол Оксана Маркарова, Про Україну, стратегія, США, Україна

Україна незабаром запропонує адміністрації американського президента Джо Байдена стратегію двостороннього співробітництва зі США.

Про це заявила нещодавно призначена пані посол України в Сполучених Штатах Оксана Маркарова в інтерв’ю LB.ua, опублікованому 15 березня. Вона зазначила, що Київ також активно співпрацює з офіційним Вашингтоном над наповненням американської стратегії щодо України. Над цим працюють, зокрема, в МЗС країни, Офісі президента.

“Безумовно, ми працюємо на всіх рівнях з американськими експертами. Я контактую з багатьма колегами в неофіційній іпостасі”, – сказала Маркарова.

Вона вказала на те, що частина документів, які розробляють у двох країнах, не є публічною.

“Ми повинні розуміти, що є експертні стратегії, які американські фахівці викладають у публічний простір, а є дискусії та документи, які не виносять на загальне обговорення. Наше керівництво до такого обговорення залучене. Так само є велика група людей, яка працює над нашою стратегією, яку ми окремо запропонуємо американським партнерам”, – додала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

президент Володимир Зеленський призначив Маркарову на нову посаду 25 лютого.

Раніше вона займала пост міністерки фінансів України – з 8 червня 2018 року (до 22 листопада – в.о.) до 4 березня 2020-го.

Новопризначена пані посол України в Сполучених Штатах Америки заявила, що головним пріоритетом зовнішньої політики держави буде максимальний тиск і посилення санкцій США та країн Європи проти Росії.

https://uazmi.org/