Іноземцям, вакцинованим проти COVID-19 китайським препаратом, буде спрощено в’їзд до країни

Категорії в"їзд іноземців, Китай, Про Україну, Україна

Уточнюється, що послаблення будуть стосуватися лише тих, хто отримав дві дози вакцини китайського виробництва, або одну дозу, але не пізніше, ніж за 14 днів до подання заяви, а також має сертифікат про вакцинацію. Таким подорожувальникам не треба буде надавати негативний тест на COVID і заповнювати декларацію. Іншим громадянам доведеться надавати сертифікат вакцинації.

Також влада Китаю розширила список претендентів на візи “з гуманітарних обставин”, таких як, наприклад, необхідність возз’єднання з сім’єю, догляд за родичами чи похорон. Повідомляється, що нові правила запрацюють в країні з 15 березня.

Водночас видання Bloomberg зазначає, що скористатися спрощеними правилами в’їзду в Китай зможе обмежена кількість мандрівників, оскільки більшість західних країн поки не схвалили вакцини китайських фармацевтичних компаній.

Нагадаємо, 9 березня Україна зареєструвала вакцину проти COVID-19 CoronaVac виробництва китайської фармкомпанії Sinovac. Україна підписала контракт на постачання 1,8 мільйона доз вакцини проти коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Уряд Китаю вирішив запровадити цифровий сертифікат вакцинації для транскордонних поїздок на базі платформи соціальної мережі WeChat. В Євросоюзі планують впровадити так звані “сертифікати вакцинації” для тих, хто отримав щеплення проти коронавірусу.

https://uazmi.org/