НАТО розгортає ракетні комплекси HIMARS в 230 км від Криму: “Здатні вражати цілі на відстані 300 км”

Категорії НАТО, Про Україну, Румунія, Тактичні ракетні комплекси США HIMARS, Україна

Тактичні ракетні комплекси США HIMARS з’являться на північний захід від окупованого Росією Криму, на території Румунії.

Сполучені Штати Америки і Організація Північноатлантичного альянсу (НАТО) підготували плацдарм для можливого удару ракетами по Росії в разі повномасштабних бойових дій. Про це повідомляє Російський Діалог, інформують Патріоти України.

Як зазначає політолог з Греції Пол Антонопулос, тактичні ракетні комплекси США з’являться в південно-західному напрямку від окупованого Росією Криму. Вони будуть розміщені на території Румунії, яка входить в НАТО. Аналітик зазначає, що ці комплекси вже надійшли на озброєння 81-го батальйону, що знаходиться в прикордонних з Молдовою фокшанах. Іншими словами, в разі повномасштабної війни між Росією і країнами НАТО під ударом можуть опинитися не тільки об’єкти російської армії в Криму, але також частини і з’єднання Оперативної групи російських військ в Придністровському регіоні Республіки Молдова, а також т.зв. “миротворчий контингент” Російської Федерації.

Зазначимо, що згадані вище ракетні комплекси HIMARS здатні вражати цілі на відстані до 300 кілометрів, а відстань до Криму становить 230 кілометрів. Всього в Румунії буде розміщено 54 пускові установки HIMARS.

Патріоти України