Трагедія сестер Валуєвських: Як виглядає квартира, через яку одну дівчину отруїли, а другу застрелили

Категорії вбивство сестер Валуєвських, Голосієвський район, квартира, Про Україну, Україна

У київській квартирі 30-річної Раїси Валуйської, знайденої застреленою в Голосіївському парку 13 листопада, і її сестри Галини, яка померла того ж дня в лікарні від отруєння, уже живуть люди й нібито займаються переоформленням житла на себе. Про це повідомило видання “КП в Україні”, посилаючись на джерела, передають Патріоти України.

Нагадаємо, загибель жінок пов’язують із корисливими мотивами. Волонтер Сергій Бутко, підозрюваний у вбивстві Раїси Валуйської, нібито хотів заволодіти її квартирою в Голосіївському районі, в якій вона проживала разом із сестрою. Смерть другої жінки також розслідують як убивство
Журналісти розповіли, що дівчата проживали в двоповерховій сталінці на вісім квартир. “У будинку два входи, а житло тепле і просторе, із височенними стелями й товстими стінами. І розташування вдале, від метро хвилин 15-20 пішки, а з вікон видно зелений Голосіївський парк”, – зазначається в статті.
Одна із сусідок розповіла, що двокімнатна квартира належала батькам Галини та Раїси. “Ремонту хоч у них і немає, але квартира простора”, – сказала жінка. Вона додала, що мама загиблих була двірником, тато – робітником. “Звичайна сім’я, тато у них був за главу, тримав дівчат в їжакових рукавицях, а мама у них добродушна була жінка, завжди поблажки давала”, – згадала сусідка.
За словами співрозмовниці видання, зі смертю батьків у сім’ї все пішло шкереберть. “У них роки три тому не стало мами. Біль втрати вони важко перенесли. Але батько тримався молодцем, не давав їм сумувати. Але й сам він довго не прожив. Помер батько приблизно півтора року тому. Галя та Рая залишилися одні. І стали в тій квартирі відбуватися страшні речі”, – заявила сусідка. Вона стверджує, що обидві сестри почали випивати, а квартиру закинули та не прибирали.
Журналісти намагалися поспілкуватися з людьми, які після смерті жінок проживають там. “Не хочу ні про що говорити. До побачення”, – відповів на стукіт чоловічий голос.
Їм також вдалося побачити жінку років сорока, яка пройшла в квартиру. Спілкуватися з журналістами вона також не захотіла, сказавши, що “нічого не знає”. “Як нам розповіли, в квартирі мешкає якийсь Євген, цивільний чоловік 33-річної Галини. І якась родичка, яка зараз переоформляє на себе житло”, – вказано в матеріалі.

Патріоти України