Генсек Йенс Столтенберг: ​Україна і Грузія будуть членами НАТО- наші двері відкриті…”

Категорії Іенс Столтенберг, НАТО, Про Україну, Україна

Грузія і Україна є країнами з різною географією та історією, але вони прагнуть вступити в НАТО і альянс допоможе в цьому, заявив генеральний секретар організації Йенс Столтенберг, виступаючи в Коледжі Європи в бельгійському Брюгге, повідомляють Патріоти України з посиланням на європейські ЗМІ.

“Наші двері залишаються відкритими. На саміті НАТО в Бухаресті ми вирішили, що Україна і Грузія стануть членами альянсу, але не назвали конкретну дату. Щоб ці країни увійшли до складу організації, вони повинні відповідати її стандартам “, – сказав Столтенберг.

За його словами, всім країнам важливо зосередитися на реформах і зміцненні інститутів, це допоможе і Грузії з Україною при вступі в НАТО.

“Я звертаюся до них з посланням про те, що вони повинні зосередитися на реформах, зміцненні демократичних інститутів, боротьби з корупцією, впровадженні реформ. Ми допомагаємо, підтримуємо такий розвиток “, – сказав Столтенберг.

За словами генерального секретаря НАТО, чи стане якась країна членом альянсу, вирішувати тільки самій суверенній державі.

Патріоти України