Членкиня фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько: Не всі “слуги народу” вірять у доброчесність Венедіктово

Категорії "Слуга народу", Єлизавета Ясько, Ірина Венедіктова, Про Україну, Україна

У фракції “Слуга народу” немає одностайної думки про діяльність генпрокурорки Ірини Венедіктової. Про це народна депутатка, членкиня фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько повідомила в ефірі програми “Борковський & Валевська”, передають Патріоти України.

“Я не голосувала за призначення Венедіктової на посаду. На мою думку, є певні ознаки недоброчесності цієї особи. Тому мені важко коментувати її діяльність. Бо я з самого початку не вірила, що ця людина може зробити якісь серйозні реформи. Та зараз маємо те, що маємо”, – сказала вона.

Також депутатка зазначила, що судова система загалом потребує реформування, особливо в частині санкцій. “Знімають санкції з людей Януковича. А це означає, що Україна у своїх судах не доводить справи до кінця. Ті, у кого сильні юристи, вкладають у це гроші і виграють справи. Це говорить про дві речі: про нашу систему законодавчу і про людський фактор, а саме, про певну відсутність розуміння єдиного поняття, що таке національні інтереси держави. Якщо ми визначаємо, що хтось скоїв злочин, то ми повинні за цим слідкувати. На жаль, у нашому санкційному законодавстві так багато прогалин, що його серйозно треба реформувати”, – додала Ясько.

Патріоти України