Зарізав сусіда з сином: на Дніпропетровщині вижила потерпіла просить суд скасувати вирок убивці

Категорії Дніпропетровщина, змінити вирок вбивці, Про Україну, Україна

У Дніпропетровській області потерпіла Вікторія Кригін просить скасувати вирок у справі школяра Валентина Земцова, який три роки тому скоїв подвійне вбивство. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Відзначається, що жінка – єдина потерпіла, яка дивом вижила. Вона повністю змінила свої показання через три роки після трагедії.

«За даними слідства, п’яний школяр з ножем увірвався в будинок сусідів і вбив 30-річного господаря та його 4-річну дитину. Жінка дивом вціліла. Сьогодні в суді вона заявила: Земцов захищав її від нападу чоловіка », – йдеться в сюжеті.

Нагадаємо, пізно ввечері, 10 березня 2018 року в м Павлоград Дніпропетровської області 18-річний хлопець прийшов в будинок сусідів, де завдав численних ножових поранень чоловіку, вагітній жінці і їх малолітній дитині.

Від отриманих ножових поранень 30-річний батько і 4-річний син загинули. 35-річна вагітна жінка отримала численні ножові поранення і була доставлена ​​в лікарню.

На початку листопада 2019 го Амур-Нижньодніпровський суд Дніпра засудив Валентина Земцова до довічного позбавлення волі.

https://www.rupor.info/