Заради Зеленського і Степанова: в Україні змінили план вакцинації від коронавіруса

Категорії план вакцинації від коронавіруса, Про Україну, Україна

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що сьогодні, 1 березня, були внесені зміни в національний план вакцинації, щоб президент Володимир Зеленський, глава МОЗ та інші публічні особи могли зробити щеплення від COVID-19 позачергово для популяризації кампанії по вакцинації. Про це він повідомив журналістам біля Олександрівської клінічної лікарні в Києві, передає кореспондент “УНІАН”.

“Я хочу розвіяти всі страхи, які були у людей по вакцинації. Сьогодні були внесені, буквально тільки що, зміни в нашу дорожню карту, в наш національний план вакцинації. Це дає нам можливість публічно вакцинуватися міністру охорони здоров’я і президенту України. Я буду першою людиною , потім буде Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) “, – сказав він.

Також Степанов пояснив, чому медики стали першими, кому роблять щеплення від коронавируса.

“Нам потрібно захистити наших медиків. Якщо наші військові, що знаходяться в зоні операції Об’єднаних, сил, знаходяться на першому етапі вакцинації – це наші герої, які захищають нас від ворога на сході країни, від агресії РФ. Медики – це наші герої, які захищають нас від іншого ворога – від коронавируса. Я вважаю, що, з точки зору нацбезпеки, ми їм в першу чергу повинні робити щеплення “, – підкреслив він.

Степанов не уточнив, коли саме буде вакцинуватися президент, додавши, що він отримає щеплення разом з військовими.

Міністр зазначив, що зміни в національний план вакцинації також дозволяють використовувати надлишки вакцин для щеплення громадських діячів і публічних осіб для популяризації кампанії з імунізації проти коронавируса.

https://www.rupor.info/