Мерзенна історія: Росіянин зраджував дружині із собакою

Категорії зоофіл, Про Україну, Росія, Самара, Україна

У місті Самара (РФ) сталася абсолютно мерзенна історія: сімейна пара опинилася на межі розставання через те, що 30-річний Дмитро зраджував дружині з власним собакою. Про це дама сама розповіла місцевому порталу Progorodsamara, передають Патріоти України.
«Він сам мені в цьому зізнався. Довго таїв це в собі, боявся розповідати. Зрозумів, що далі так бути не може. По собаці я не бачила, що щось не так», – розповіла вона журналістам.
За словами жінки, зради відбувалися систематично, практично кожен раз, коли вона покидала житло. До цього вона нічого не підозрювала щодо зоофільских схильностей чоловіка. Тепер постраждала подала на розлучення. Більш того, їй довелося записатися до венеролога. «Вона побоюється, що тепер може захворіти – адже після інтимної близькості з твариною від чоловіка могла потрапити якась інфекція», – наголошується в повідомленні.
Новина викликала бурхливу реакцію в Інтернеті. Багато хто згадав російського актора Олексія Паніна, також відомого своїми не надто традиційними захопленнями в ліжку. «Панин одобряет!», «Больные на всю голову», «Невероятно, до чего только могут опуститься люди», — пишуть користувачі соцмереж.

Патріоти України