На всіх в’їздах і виїздах зі столиці стоять поліцейські блок-пости: Київ заблоковано

Категорії мітинги на підтримку Стерненка, Про Україну, Україна

У Києві у зв’язку з проведенням мирного мітинг на підтримку ув’язненого Стерненка перекрили деякі дороги.

Підпишись на Hyser.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
Так, Сьогодні, 27 лютого, в Києві та багатьох інших містах проходили мітинги на підтримку ув’язненого Сергія Стерненка. Незважаючи на те, що спочатку всі ці мітинги були заявлені як мирні, все одно в столицю стягнули додаткові екіпажі поліції.

У свою чергу Міністерство внутрішніх справ подякувало за мирний протест учасників акції біля офісу президента на підтримку засудженого громадського діяча Сергія Стерненка.

“Дякуємо громадян за дотримання чинного законодавства під час мирної акції на Банковій у центрі столиці”, – написала прес-служба Міністерства у Facebook.

Крім того слова подяки були висловлені поліцейським, нацгвардійцям і рятувальникам, які в цей день були на мітингах і стежили за безпекою всіх громадян. Також в Міністерстві внутрішніх справ закликали всіх учасників акції бути толерантними і поважати один одного, щоб не допускати ніяких конфліктів.

“Конституція України гарантує право на акції та збори. Правоохоронці готові забезпечувати правопорядок під час мирних протестів на території всієї України”, – запевнили в МВС.

У той же час в мережі з’явилося відео, на кадрах якого видно, скільки підкріплення прибуло до Києва.

Авто патрульної поліції буквально перекрили всі центральні вулиці Києва.

https://hyser.ua/