Венедіктова обіцяє повернути вкрадені з ПриватБанку мільярди в Україну: З Бєні знімуть “останні штані”?

Категорії Ігор Коломойський, Ірина Венедіктова, Про Україну, Україна

Україна поверне більшу частину від 5,5 млрд доларів, котрі, як підозрюють силовики, вивели з ПриватБанку. Про це повідомила генпрокурорка Ірина Венедиктова в ефірі “Свободи слова Савіка Шутсера”. Програму транслювали на YouTube-каналі Shuster online в п’ятницю, 26 лютого, передають Патріоти України.

За її словами, всього почали 30 тис. проваджень щодо ПриватБанку, 20 тис. проваджень закрили. На запитання про те, чи вдастся повернути виведені гроші, генпрокурорка відповіла: “Можливо, насправді це буде не так швидко, як нам усім цього хочеться, можливо, це буде не вся сума, яку ми визначаємо – 5,5 млрд, – але велика частина повернеться. Можливо, потім через компенсації в господарських та цивільних судах ми повернемо й інше, з компенсацією державою”.

Водночас в Офісі генерального прокурора України зараз не готують жодних інших підозр у справі ПриватБанку. Вона сказала, що висунення підозри й призначення експертизи колишньому першому заступнику глави правління ПриватБанку Володимиру Яценку було пов’язано з певним ризиком.

Патріоти України