Все трапиться 1 листопада: пластикові карти анулюють, Ощадбанк звернувся до клієнтів

У державному “Ощадбанку” зробили заяву, стосовно блокування банківських карт внутрішньо переміщених осіб.

На своїй офіційній сторінці “Ощадбанк” повідомив, що банківські карти клієнтів, які є внутрішнє переміщеними особами і які обслуговуються в тарифному пакеті “Мій рахунок” не блокуватимуться якщо термін їх дії закінчується під час карантину. У банку уточнили, що карти не блокуватимуть до 1 листопада 2020 року.

Крім того, в “Ощадбанку” нагадали, що перевипуск банківських карт відбувається за графіком і вони своєчасно доставляються в відділення. При готовності банківської карти клієнтів банку сповістять за допомогою СМС-повідомлення.

У разі, якщо клієнт не зміг забрати свою нову карту в відділенні, ви можна і далі знімати кошти та розраховуватися старої карткою до 1 листопада 2020 року.

Нагадаємо, що з 1 січня державну фінансову установу “Ощадбанк” стане членом Фонду гарантування вкладів (ФГВФО). З огляду на великий депозитний портфель банку і потреба в значних вкладах банку до Фонду, для банку передбачили перехідний період до 31 грудня 2023 року. В Ощадбанку не інформують про перехід до Фонду гарантування і відмовляються давати коментарі про зміни по частині 100% гарантії для своїх вкладників.