“Я проти беззаконня і хабарів, тому іду в мери Узина”,- Олексій Слепньов

Олексій Слепньов
Родився і виріс в місті Узин, Київській області , не коли не був ідеалом суспільства , но завжди був патріотом та громадянином України , був за справедливість та не сприймав зраду в людях ,плачу податки , даю робочі місця. Зараз в моєму місті вибори хочуть очолити, знову купа сепарів та зрадників горе патріотів України, які за роки незалежності віджали всі підприємства , ділянки , озера , колгоспи,все що мала громада міста …. в бюджет надходження нема ,вони продали землю та підприємства , дали дозволи на переслідування громадян підписом дозволу підприємств які забруднюють і убивають наші родини ,все що дає дохід, оформлено на їх родини ,перевірте реєстри права власності.

Коли після майдану вся Україна ховала небесну сотню , я ховав мого похресник Романа Гурика та його побратимів , вони переоформляли на себе …. майно громади Узина .Такі як Похмурко фінансисти. Донецьких фірм (( перевірте 2012-2015 куди найбільше його фірма перечислила коштів ) … зараз власники наших підприємств , за підтримки бувших народних депутатів та мера нашого міста …

все е і стало власністю наших горе депутатів ,що мало приносити громаді надходження …. в заміну привезли депутати …в Узин героїн , метадон та ігрові апарати …. Прізвища власників потрібні ?????) Хлопці схаменіться , та на протязі 30 діб все поверніть що вкрали в громаді мого міста , Бо більше на вибори ваші ставленики ,»не проїдуть ,і все повернете громаді через суди ,які 100% ваші схеми привласнення майна громади визнають не дійсними.

З повагою Олексій Слепньов . Всі підприємства , склади , землі , магазини , озера ,колгоспи,заводи, фабрики …. все шо ви підари вкрали ,за копійки прихватизували ,майно громади ,закриваючи очі на нелегальний гральний та наркобізнес в Узині .все повернете .всім 36,6 ….вони нас підари убивають , сотні похованих дітей від наркоторгівлі ,травлять громаду під своїм чутким керівництвом …. і далі хочуть керувати …. чи ще їм шанси потрібні …. ???96% землі нашої громади , яка має давати кошти в бюджет ….належить нашим бувшим мерам та їх поплічникам … всі мої слова можна перевірити в державному реєстрі права власності ….Хлопці , добровільно на протязі 30 діб ….маєте все повернути ,потім все повернете через суди … всім 36,6 я вам казав що буде в місті порядок 😉Тримайтесь хлопці за поручні …це тільки початок !