З 1 жовтня всі змінитися: ПриватБанк попередив клієнтів, деталі

Перший український банк “ПриватБанк” в цьому році розчарував безліч своїх клієнтів. Користувачі банку не раз стикалися з безпідставної блокуванням карт, поломками терміналів і банкоматів, які “з’їдають” карти і гроші безповоротно, а додаток Приват24 деякі люди забрали зі своїх смартфонів, так як кажуть, що толку в ньому ніякого. Гроші перераховуються кілька днів, а іноді просто зникають. Нещодавно Приватні заявив, що будуть зміни в деяких тарифах. Про це пише платформа finance.ua.

Нещодавно найпопулярніший банк в Україні заявив, що з 1 жовтня знизиться вартість кілька найбільш використовуваних тарифів для підприємців і юридичних осіб.

Наприклад, за внесення виручки в термінали самообслуговування оплата комісійних знизиться з 7 гривень до 5, незалежно від суми зарахування.

Також на початку листопада варто чекати таких змін в тарифах. Перше це післяопераційне обслуговування, тобто проведення операцій після закінчення банківського дня, буде безкоштовним. Наступне це проведення платежів корпоративних клієнтів на рахунки інших банків буде коштувати всього 3 гривні за платіжку. Третє це зняття готівки з корпоративних карт обійдеться в один відсоток. І останнє – за нецільове поповнення готівкою корпоративних карт буде стягуватися лише 0,5%. При цьому приємний бонус – плата операції всередині банку не буде стягуватися.

Керівник дирекції Євген Заиграев каже, що працівники Привату роблять все можливе, щоб сервіс обслуговування покращився і був більш комфортним для його користувачів.