Не дозволю рoзiрвaти країну: Президент Лукашенко хвилину тому дав жoрcткy команду силовикам розпочати розгін протестувальників Відео

Поки ще чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко, ймовірно, вирішив показати, як самотужки збирається відбиватися від усіх, хто посягне на його владу.

Після багатотисячного протестного мітингу, що пройшов у Мінську, він походив власною резиденцією з автоматом та у бронежилеті.

Згодом з’явився ще один ролик, на якому видно, як Лукашенко на вертольоті літає над Мінськом, діловито з кимось розмовляє телефоном та шукає на вулицях протестувальників.

Ролики з Лукашенком, що намагається бути схожим на Рембо, публікують білоруські телеграм-канали, пише 24 канал.

Наприкінці ролика камера знімає крупним планом хлопця у формі спецназівця, що натягає на себе наплічник. Це – молодший син Лукашенка Микола. На його голові шолом, сам він у бронежилеті.

Лукашенко з вертольота оглядає Мінськ: відео

На ще кількох відео видно, як він крокує позаду батька біля його резиденції. Лукашенко при цьому тримає в руках автомат, втім, без ріжка з набоями.

Лукашенко та його син Микола у формі спецназу ходять резиденцією: відео

Відеоролики з грізним Лукашенком неабияк насмішили мережу. Користувачі пишуть, що вочевидь усі відео є постановкою. Деякі жартівники навіть наклали на відео музику із культового в Росії серіалу «Бригада».