Кандидатів вже обрали. “Слуга народу” проведе у Львові праймеріз: кожен вибере ліпшого

Кандидата на посаду мера Львова від “Слуги народу” оберуть на публічних праймеріз. Про це повідомили в осередку партії «Слуга народу» на Львівщині. Претендентів на посаду вже обрали і планують представити львів’янам у вівторок, 25 серпня.

«Партія «Слуга народу» на Львівщині формує свою місцеву команду і активно братиме участь у цих виборах. Саме тому Рада обласного осередку партії «Слуга народу» на Львівщині на своєму засіданні прийняла рішення провести публічні праймеріз серед претендентів, яких ми вважаємо достойними кандидувати на посаду міського голови Львівської об’єднаної територіальної громади (міського голови Львова)», – йдеться у повідомленні обласного осередку партії.

У «Слузі народу» пояснюють, що основна мета праймеріз – дати можливість львів’янам ознайомитись із кандидатами і їхніми програмами та порадити «Слузі народу» кандидата, який зможе гідно представити політичну силу в боротьбі за майбутнє Львівської ОТГ.

У “Слузі Народу” обрали претендентів і у вівторок, 25 серпня, представлять їх львів’янам.
Протягом 3 днів кожен львів’янин зможе обрати для себе найкращого кандидата, який балотуватиметься від партії «Слуга народу».