Очевидець з Білорусі: “Дівчат гвалтують натовпом до втрати свідомості. Крики чутні з кожної камери “

Щонайменше, є кілька фактів зґвалтувань дівчат в СІЗО в період з 9 по 13 серпня.

Про це напередодні ввечері повідомив білоруський опозиційний Telegram канал Nexta.live.

«Є надійні і перевірені показання дівчат (у віці від 16 років) і жінок, а також психологів, профільних лікарів, хірургів і гінекологів, які працюють з ними.

Згвалтування здійснювалися представниками силових структур і співробітниками цих «концтаборів».

У одній з дівчат зафіксований розрив шийки матки », – йдеться в повідомленні.

Звірства застосовують і до дітей.

Підлітка з багатодітної сім’ї забрали в автозак, коли він йшов до одного. У нього закрита ЧМТ, струс мозку, зламана щелепа, небо розірвано, пошкоджені тканини в горлі …

Нещодавно 16-річного Тимура вивели з медикаментозної коми. Стан, в якому його привезли в 3-ю міську дитячу лікарню з Партизанського РУВС, було на межі – він не міг дихати, бився в конвульсіях, майже нічого не бачив.

Про це розповідає білоруська «Комсомольська правда».

Зараз він прийшов в себе, намагається триматися бадьоро і заспокоювати рідних. Але у нього тривають панічні атаки, вони посилюються, з’явилася світлобоязнь. Про це розповіла сестра Тимура Катерина. З мамою розмовляти поки не можна – вона в шоці від того, що сталося і не розуміє, що такого поганого міг зробити її хлопчик, щоб люди в формі дозволили собі таке з ним витворяти – катувати електрошокером, бити палицею в очі …

– Тимур пішов до одного, з яким вони зібралися на риболовлю. Як я зрозуміла з його розповіді, до нього просто під’їхали і забрали біля станції метро «Кам’яна Гірка», заштовхали в автозак, – розповідає Катерина. – Бити почали вже при затриманні. Хлопець, який бачив це (він і сам зараз лежить в лікарні), розповідав потім на відео: «Хлопчика били-били, били-били, потім його на асфальт кинули, йому погано стало».

За словами сестри, Тимур нічим особливим не вирізнявся. Він один з 9 дітей в сім’ї, одягнений звичайно, ніяких татуювань, дредів і інших викликають прикмет немає. Хіба що темноволосий, що не слов’янської зовнішності.