Агент НАБУ заявив про «держзраду Єрмака із затриманими вагнерівцями» .

“Під виглядом медбратів у літак мала б зайти група спецназу “Альфа” і затримати всіх найманців. За день до планованого арешту заступник голови СБУ Баранецький здійснив доповідь особисто президенту України, під час якої також був присутній глава ОП Андрій Єрмак. Після доповіді Єрмак зажадав негайного скасування операції нібито через те, що впродовж чотирьох днів повинен був відбутися великий обмін полоненими”, – розповідає ветеран АТО.

Він зазначив, що скасувати операцію було неможливо, оскільки вагнерівці вже прямували до столиці Білорусі на автобусі. Також додав, що незабаром Баранецький “був змушений підкоритися президенту, який підтримав точку зору Єрмака”. Всі вони, заявляє колишній атовець, нібито домовилися про те, що відкладуть виліт найманців із Мінська на чотири дні.

Посилаючись на дані СБУ він зазначив, що вже наступного дня російська ФСБ у повному обсязі отримала інформацію про підготовку спецоперації українських контррозвідників.

“І щоб все не виглядало настільки вже очевидним, вони “злили” ці дані в КДБ Білорусі, після чого відбулося затримання і подальше повернення найманців до РФ. А великий обмін, яким Єрмак аргументував президента, так і не відбувся… Унікальна, надзвичайна операція СБУ була злита в унітаз руками глави Офісу президента України, який є агентом російських спецслужб”, – підсумував Шевченко.