Штормове попередження: ГСЧС назвала регіони, де зіпсуватися погода

Не так давно синоптики повідомили, що в Україні знову повертається пекельна спека. Але не обійдеться все-таки і без дощів і гроз.

Про це повідомили і в ГСЧС.

Там попередили, що вдень у понеділок, 17 серпня на Прикарпатті та в регіонах Карпат будуть очікуватися дощі і грози. Крім того, буде I рівень небезпеки, жовтий.

Виходячи з цього всіх жителів цих регіонів і туристів просять бути обережними і стежити за погодниим станом перед тим, як виходити в далекий і довгий похід.

Також додали інформацію про те, що на території України буде спостерігатися дуже високий рівень пожежної небезпеки. За прогнозами українських синоптиків надзвичайний рівень небезпеки буде зафіксований в період з 15 по 17 серпня 2020 року. Тому українців закликають поставитися з повною відповідальністю до попередження від ГСЧС.

Ще за прогнозом Гідрометцентру стало відомо, що вже з 17 серпня дощі з грозами знову повернуться в нашу країну і накриють всі області Західної України. Негода з кожним днем ​​буде розширювати свою зону контролю і поширюватися по інших регіонах. Але синоптики обнадіяли, що похолодання під час погіршення погодних умов не очікується. Тепле літо буде продовжувати радувати всіх українців.