Головні новини за вівторок, 11 серпня: прощання з Єфремовим, друга хвиля “корони, збільшення пенсій, скасування соцвиплат

Одинадцятого серпня сталося багато цікавих подій. Hyser зробив добірку найбільш важливих з них.

Російського актора Михайла Єфремова довелося госпіталізувати через серцевий напад.

Михайло Єфремов госпіталізований з інсультом. Фото: скріншот YouTube
Михайло Єфремов був в терміновому порядку госпіталізований прямо з залу Пресненського суду з підозрою на інсульт. Артистові раптово стало погано і, за відомостями очевидців, у нього відняло мову і його частково паралізувало. Лікарів Михайлу Єфремову викликали прямо в зал суду, а потім його винесли на ношах і завантажили в карету «Швидкої допомоги».

Кабмін з Володимиром Зеленським обговорили другу хвилю небезпечного коронавируса.

Володимир Зеленський і Кабінет міністрів
Експерти попереджають, що якщо ситуація в найближчому майбутньому не зміниться, то кожен день будуть фіксувати вже по кілька тисяч людей з цим діагнозом. А якщо буде зростати загальна чисельність хворих, то і буде зростати смертність людей за добу. За попередніми даними чисельність смертей за добу може зрости до 40-50 чоловік.

Під час засідання Зеленський зазначив, що зараз перед урядом стоїть важливе завдання правильно донести до українців важливість і необхідність дотримання заходів карантину. Це допоможе не погіршити ситуацію, а навіть зменшити статистику.

У Кабміні озвучили нові умови підвищення пенсій.

У Мінсоцполітики заявили, що на підвищення можуть розраховувати пенсіонери, які досягли 75-річного віку. Надбавка до пенсії буде щомісячною. Також чиновники нагадали, що їм вдалося пройти перший етап і підвищити пенсії для громадян старше 80 років. У відомстві повідомляють, що з січня 2021 року розмір мінімальної пенсії підніметься до 2 400 гривень.

Стали відомі умови скасування всіх соціальних виплат для українців.

Виплати. Скріншот з відео на Youtube
Українців попередили про те, що держава може скасувати будь-які соціальні виплати, якщо під час перевірки з’ясується про неправомірне їх нарахуванні. Таку інформацію озвучили в Міністерстві соціальної політики України. Незабаром громадян країни, які отримують соцвиплати, перевірятимуть. Таким чином хочуть “відсікти” тих, кому виплати не потрібні, щоб їх отримували тільки нужденні.