Українці отримають дві пенсії у вересні: Мінсоцполітики зробило заяву, кого торкнеться

Останнім часом все часто чують про пенсійну реформу, в рамках якої підвищують пенсії українцям. Ще 1 липня була проведена індексація всіх виплат, а з 1 серпня додалося ще одне підвищення. Так, у вересні українцям обіцяють подвійні виплати.

Міністерство соцполітики стверджує, що мінімальна пенсія українців підніметься до 2600 гривень, а Кабінет міністрів разом з ініціативою Володимира Зеленського прийняли рішення надавати адресну допомогу до пенсії членам сімей військовослужбовців. До цього числа входять і добровольці, які загинули в АТО / ООС.

На думку президента, грошове забезпечення учасників ООС і родичів загиблих не є справедливим. Розмір грошової допомоги сім’ям загиблих в 2014-2015 роках і тих, хто втратив життя пізніше, значно відрізняється.
Як зазначив Володимир Зеленський, підвищення виплат торкнеться дев’яти тисяч родичів загиблих військовослужбовців.

Сам гарант додав, що в нашій країні не буває гірших, адже всі загиблі – герої, і вони все для нас однакові. Він сказав, що Україна все одно ними пишається і українці однаково вдячні цим добровольцям за те, що вони захищали нашу країну, нашу територіальну цілісність і наш суверенітет.

Крім того, міністр соціальної політики Марина Лазебная уточнила, що це питання буде стосуватися членів сімей військовослужбовців, які загинули на початку військового конфлікту.

Лазебная заявила, що мінімальна пенсійну допомогу членам сімей українських захисників з одним непрацездатним становитиме 7800 грн, якщо ж двоє – 12200, а якщо троє, то вони будуть отримувати вже 17120 максимум.

Незважаючи на те, що виплати були підняті вже 1 серпня, українці все ще не отримали підвищених грошових виплат в цьому місяці. Глава Мінсоцполітики пояснила це так: ПФУ в даний час проводить перерахунок виплат, і в вересні сім’ям нарахують відразу два посібники за серпень, і за вересень