Читати всім – у мережу злили: Прогноз на 7 років для всіх знаків зодіаку

Прогноз на 7 років для всіх знаків Зодіака.Готовьтесь! Уран остаточно перейшов в знак Тельця 7 березня і буде сім років. Прийшов час влаштувати невелику революцію у вашому житті – решайтесь.Вас чекають зміни не тільки в особистому житті, а й кар’єрі – справи підуть в гору, цілком можливо, що і фінанси теж.

Уран – сама непередбачувана і любляча свободу планета. Вона обіцяє вам великі зміни, головне правильно на них налаштуватися.
Недолік планети полягає в тому, що планувати ви нічого і не встигнете – зміни прийдуть в найнесподіваніший момент, впадуть вам на голову і абсолютно вас обезоружат.Еслі ви любите сюрпризи і непередбачувані повороти долі – гарантуємо, що вам це понравітся.Прогноз на 7 років для всіх знаків Зодіака.Готовьтесь!

Овен.
Овни, якщо ви дуже довго працювали, будьте готові тиснути плоди. Уран увійде у ваше життя, як шторм, і принесе вам успіх і гроші!

Планета зробить для вас найприємніше – вона зробить вас вільними від офісних кайданів і підштовхне вас робити те, що ви найбільше любите. Нарешті і в вашому домі буде свято!

Телець.
І Тельцям Уран переверне життя догори ногами. Якщо ви давно хотіли почати життя з чистого аркуша, але ніяк не наважувалися, це ваш шанс!

Він випадає не так часто, тому будьте рішучі і зберіть всі свої сили в кулак. Ви зможете по-новому поглянути на своє життя, можливо, почнете подорожувати і вивчати незвідані горизонти. Будьте готові до всього – вас чекає справжні веселощі!

Близнюки.
Якщо ви хочете відпустити всі свої образи, негаразди, погані спогади і кайдани, які все життя не давали вам вільно рухатися, Уран тут як тут!

Планета дасть вам паливо і сили для творчих і особистих починань. Ви зможете піти по шляху духовного очищення, можливо, навіть займетеся медитацією і більше почнете приділяти час спорту.

Рак.
Раки, зараз саме час подивитися по сторонам. Ви впевнені, що ваш коло спілкування – це те, що вам потрібно? Хто заважає вашій самореалізації і не розуміє ваші почуття?

Подумайте про це. Адже саме навколишні впливають на наше життя. Ви вже за крок від мрії – залишилося зовсім трохи. Працюйте над собою, тому що це відмінний момент, щоб досягти нових висот.

Лев.
Леви повинні очікувати змін на роботі, як поганих, так і хороших. Ви зможете переглянути свої пріоритети, що саме по собі здорово.

Можливо вам вдасться знайти новий шлях для себе – змінити життя на краще, кинути згубні звички і зайнятися самореалізаціей.Льви, ви прекрасні! І зараз час довести це всім іншим.

Діва.
Дев чекають подорожі не тільки заради відпочинку, а й по роботі. Ви зможете приділити більше часу свій кар’єрі – підійміть свій професійний рівень і навіть досягнете підвищення!

Ви любите вчитися, і ці сім років не виняток. Вас чекає цілий джерело нових знань, так що запасіться чистими зошитами!

Ваги.
Чекайте фінансових змін. Швидше за все, гроші дістануться вам у спадок, або від близьких. У цей період ви опинитеся на перехресті свого життя – будьте уважні і робіть усвідомлений вибір.

Він може визначити всю вашу життя.

Скорпіон.
Скорпіони готуються до змін в особистому житті, але якими вони будуть – позитивними, або негативними – залежить тільки від них.

Цілком можливо вони укладуть шлюб, або підпишуть дуже важливий контракт на роботі. Якщо ваше сімейне життя – це катування, вирішуйте і припиняйте її – подавайте на розлучення.

Стрілець.
Стрільців чекають злети і падіння, особливо що стосується роботи і здоров’я. Але не турбуйтеся, у всьому є свої плюси і мінуси.

Вам доведеться трохи напружитися, тому плисти за течією не вийде. Робота є робота, але за здоров’ям стежте. Спорт і правильне харчування ще ніколи не були актуальні як зараз.

Козеріг.
Козерогам можна чекати поповнення в родині (а знаючи Уран, це буде як грім серед ясного неба). Також планета обіцяє вам романтичні побачення і нову любов, якщо ви ще не знайшли свою долю.

Дозвольте собі відпочити, ви це заслужили. Розслабтеся. Цілком можливо, що ви знайдете собі нове хобі і реалізуєте себе творчо.

Водолій.
Водоліям варто чекати змін у домашніх справах. Можливий переїзд, або покупка будинку. У разі, якщо ви ще живете з батьками, у вас з’являться перспективи обзавестися своїм гніздечком.

Можливо, завдяки роботі або знайомим, зможете переїхати за кордон. Чи не втратьте цей шанс, адже він може змінити ваше життя на краще!

Риби.
Риби, ви щасливчики! Саме зараз Уран готовий подарувати вам те, що ви заслуговуєте – любов, прибуток, тиша й гладь!

Ви відкриєте для себе нові горизонти, знайдете хороших друзів, з якими ваше життя стане повніше і непердбачувано .Будьте готові до всього – це ваш час!