Марченко: Українці, зрозумійте ви нарешті, що без російської мови ви станете «німим» плем’я третього сорту

Телеведуча Оксана Марченко вважає, що без знання російської мови українці опиняться в ізоляції від світу і перетворяться в «плем’я третього сорту».

Дружина одіозного політика Віктора Медведчука підозрює, що мета «мовного закону» – це повернути Україну в «кріпосного ладу», де українці будуть «темні і забиті», мити туалети і збирати полуницю.

Великий повідомлення про це Оксана опублікувала у себе в Instagram, з дуже красномовним картинкою.

Спирається вона в ньому на дослідження Массачусетського технологічного інституту, згідно з яким сучасна кроскультурна комунікація тримається на шести мовах, в тому числі російської.

«…» Патріоти «, о жах! Я не бачу там Української! Що ж відбувається !? А відбувається наступне: під прикриттям «захисту мови» нинішня влада, яка активно проштовхує новий мовний закон, хоче відрізати український від світу і перетворити в «німий» плем’я третього сорту «, – забідкалася Марченко.

«Припустити, що українці масово вивчать один з іноземних мов і користуватися нею як носії – утопія, марення! Український належить до слов’янської групи мов, тому нам так легко вивчити російську. Отже, нам запросто володіти мовою світової науки. Але нас позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію і т.д. російською мовою, і «горе-патріоти» відрізають український від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації «, – зазначила вона.

«Астанавітесь!», – хоче сказати Оксана
Тут, на думку Оксани, і ховається величезна зрадонька.
«Чому вони це роблять? Може, тому що майбутнім прибиральникам Доглядальниця збирачам полуниці і просто жебраком не треба багато знати? Вони повертають Україну в «кріпосного» ладу, де темним, забитим українському НІ навіщо мислити? Звичайно, для миття туалетів інтелект не потрібен », – взялася лякати дружина Медведчука.

Марченко підкреслила, що вільно володіє українською та російською мовами, розуміє всі слов’янські мови і спілкується англійською. І як громадянка України – виступає «проти дискримінації інтелекту співвітчизників, приниження російської та мов національних меншин», захищених Конституції України.
«Вільних громадян» вільної «країни заганяють в” стійло “?», – припустила Марченко.