Аналог 50-ї Авеню на Манхеттене з’явиться в Україні

Київ сьогодні – це місто, яке постійно розвивається і є перспективним для вигідних інвестицій. Про це свідчить і той факт, що більше половини всіх іноземних інвестицій в Україну в останні кілька років «приходять» саме через столицю.

 

Тим не менш, як заявив в одному зі своїх інтерв’ю Ігор Ніконов, радник Віталія Кличка, сьогодні Київ – це не тільки столиця з великим потенціалом, але і місто із застарілою застарілої архітектурою будівель, які непридатні для житла. За його словами, нерозуміння центральної влади, що Київ потрібно відбудовувати разом, що допомога в таких проектах – це не гра на підвищення рейтингу конкретного мера, а інвестиції в рейтинг і майбутнє всієї країни – гальмує розвиток.

 

Ніконов також додав, що розвиток України потрібно починати саме з центру столиці. Але, замість стимулювання проектів вони отримують лише додаткові обмеження. “Ми не даємо найактивнішим підприємцям зробити сучасний центр. Величезна кількість інвесторів готові вкладати кошти, хочуть зробити круте будівлю в цікавому місці”, – вважає він.

“Якщо центральна влада продовжать ігнорувати проблеми розвитку міста, у місцевої влади просто не вистачить на все ресурсів “, – резюмував Ніконов.

 

За словами Віталія Кличка, мера Києва, вони спрямовують свої зусилля на модернізацію міської інфраструктури та економіки, залучаючи до цього інвесторів і бізнес, який націлений на перспективу.

 

Інвестуючи в Київ, інвестори вкладають кошти в один з найперспективніших і найпривабливіших міст Східної Європи. Мер столиці також гарантує всіляку підтримку тим, хто приєднається до розвитку української столиці. Він підкреслив, що готовий особисто, як мер, виступати гарантом і захисником іноземних інвестицій до Києва.

 

Одними з тих хто підтримує ідею функціональних і сучасні архітектурні рішень, реновації та нових об’єктів є американська компанія Еxon Capital Group.

 

 Еxon Capital Group це глобальна компанія, яка займається наданням послуг з міжнародних інвестицій, продажу та управління нерухомістю. На даний момент, вона має кілька проектів які знаходяться в процесі будівництва. Найпопулярнішим серед інвесторів є багатофункціональний комплекс 50 Avenue, який будується в одному з ділових центрів столиці. Він знаходиться недалеко від станції метро Шулявська, за адресою: проспект Перемоги, 50А.

 

Проект був спроектований з використанням всіх останніх технологічних та інженерних розробок, архітектурних рішень, тому виглядає дуже сучасно і вирізняється з-поміж інших. Він поєднує в собі сучасну архітектуру, зручне розташування, надійні інженерні системи, будівельні матеріали найвищої якості і дозволяє поєднувати як роботу, так і відпочинок.

50 Avenue складається з двох веж різної висоти, які пов’язані між собою мостом і басейном посередині. З даху 48 поверху,  відкривається мальовничий вид на місто.

 

Перша вежа складається з 49-поверхової де розташуються апартаменти, а інша має 34 поверхи з офісними приміщеннями. Дві вежі 50 Авеню включають в себе:

 

  • комфортабельні апартаменти;
  • якісні офісні приміщення;
  • чотириповерхова зона для торгових приміщень;
  • спа та фітнес клуб;
  • підземний паркінг;
  • басейн на даху.
  • два вертолітні майданчики.

 

Будівельні матеріали проекту розраховані на тривалу експлуатацію будівлі і відрізняються високою якістю. Зручність і висока якість дозволяють громадянам відчувати себе в безпеці.

 

Коли інфраструктура в Шевченківський району почала розвиватися, він став одним з ділових центрів Києва. Зараз в цьому районі є нежитлові приміщення, зручні житлові можливості і місця для відпочинку, такі як парки, торговельні центри і багато іншого.

Поруч зі станцією метро знаходяться різні магазини, банки, кафе, бари та салони краси, а також ТРЦ «Космополіт», в якому є супермаркет, кінотеатр, боулінг, Арт-центр Якова Гретера і багато іншого.

 

Недалеко від багатофункціонального комплексу 50 Авеню розташовуються сквер «Слава танкістам», парк на території Київського політехнічного інституту, парк імені Пушкіна і старий парк «Нивки», який знаходиться ближче до станції метро «Берестейська».

 

Багатофункціональний комплекс 50 Авеню – це новий етап у розвитку ринку нерухомості України .