До 8000 кожному: українцям виплатять нову соцдопомогу, кому пощастить

Українці отримають нову грошову допомогу
Верховна Рада України звернула свою увагу на тих громадян, які в зв’язку з карантином залишилися без можливості заробляти гроші на своє проживання. Про це повідомляє politeka.

Українці отримають нову грошову допомогу. Фото: скрін youtube
Посилаючись на інформацію, надану в ефірі каналу «Україна 24» Михайлом Цимбалюком, який є заступником голови парламентського комітету з питань соціальної політики, за період дії карантинного режиму в Україні близько двох мільйонів українських громадян позбулося своїх робочих місць. З огляду на цю погану ситуацію, кабінет міністрів прийняв рішення виділити з бюджету шість мільярдів гривень на допомогу тим, хто став безробітним.

Народний депутат каже, що суми виплат залежатимуть від місця роботи, якого останнім позбувся людина. В цілому сума складе від 600 гривень до 7-8 тисяч гривень. Крім того, Михайло Цимбалюк повідомив, що серед які втратили робочі місця є ті, хто не був офіційно влаштований, а значить не платив гроші в загальний український бюджет. Для забезпечення всіх громадян соцдопомогою, підключили всі фінансові резерви.

За даними державної служби зайнятості, в нашій країні на момент 1 липня зареєстрована 518 000 безробітних. Найцікавіше те, що половина із загальної кількості мають вищу освіту. Також в держслужбі зайнятості кажуть, що за 4 місяці, з березня по червень, всього 174 000 чоловік зуміло оформити працевлаштування. Найбільшою популярністю користується сільське господарство. Це обумовлено початком сезонних робіт.