Відставка так відставка: Зеленського офіційно позбавляють повноважень. Це був найкоротший президентський термін

Петиція набрала необхідну кількість голосів
Відставка так відставка: Зеленського офіційно позбавляють повноважень. Це був найкоротший президентський термін
На сайті українського президента з’явилася петиція про відставку Володимира Зеленського п про причини того, що він порушив закон.

Повідомляє, що вона набрала необхідну для розгляду кількість голосів, пише “Українська правда”.

Автором поданої 8 липня петиції виявився екс-нардеп і політтехнолог Віктор Уколов. Подана вона була з проханням, щоб пан Зеленський склав повноваження, оскільки порушив закон.

Станом на 13 годину суботи, 18 липня, петиція набрала 27415 голосів з необхідних для розгляду 25 тисяч.

“Ми, що нижче підписалися, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з поста президента України за порушення закону!” – йдеться в тексті петиції.

Відзначимо, що 18 квітня 2019 року в телепередачі “Право на владу” тоді ще кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що подасть у відставку в разі, якщо він порушить закон. Через його слів була отримана підтримка в кількості 73% голосів виборців у другому турі.

7 липня 2020 року Зеленський заявив, що їм не було задекларовано 5,1 млрд гривень доходів від погашення ОВДП. Цим він порушив закон “Про запобігання корупції”.

Президент України Володимир Зеленський, фото: politrada.net
У петиції звертаються до президента України стримати своє слово і подати у відставку або визнати, що в той день слова, які прозвучали з його вуст, були брехнею.

І хоча НАПКА вручило головнокомандувачу країною два адмінпротоколи, притягти до відповідальності його під час перебування на посаді його неможливо. Однак матеріали мають намір відправити до суду.