Микола Іванина призначений в.о. члена правління «Укрзалізниці»

Кабінет Міністрів України від 15 липня призначив Миколу Іванініва виконуючим обов’язки члена правління АТ «Укрзалізниця».

Микола Иванин приєднався до команди Укрзалізниці в травні 2019 і працює на посаді директора з економіки та фінансів.

Він має грунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів.

З 2014 року Микола Иванин займав посаду директора і члена правління AXA Україна (входить до міжнародної групи страхових і інвестиційних компаній AXA Group з головним офісом в Парижі).

У 2013-2014 роках працював фінансовим директором в компанії «Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та будинки.

У різні роки займав посади віце-президента з фінансів і адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO і керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ.

З 2005 року Микола Иванин – член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів. За версією журналу SBR, в 2018 році увійшов в топ-5 фінансових директорів України. Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет міжнародного бізнесу та управління.

Крім того, Уряд прийняв рішення звільнити з посади членів правління Ремігіуш Пашкевича і Марчіна Целеевского. Укрзалізниця висловлює щиру подяку зазначеним менеджерам за проведену роботу з розвитку залізничної галузі.

Зокрема, під керівництвом Ремігіуш Пашкевича реалізовані важливі інфраструктурні проекти: в травня 2018 року було відкрито регулярний рух поїздів через новий двоколійний Бескидський тунель у Карпатах, який з’єднує Україну з країнами Євросоюзу. Він став наймасштабнішим інфраструктурним проектом, реалізованим в Україні за останні десятиліття.

Також було запущено рух швидкісного експреса між станцією Київ-Пасажирський та Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Крім того, під керівництвом Ремігіуш Пашкевича було проведено електрифікацію ділянки Потоки – Золотнішіне. Разом з цим менеджер провів велику роботу з пошуку та залучення інвестицій в розвиток і оновлення інфраструктури Укрзалізниці.

Під керівництвом Марчіна Целеевского розпочато масштабну реформу пасажирської вертикалі, впроваджений ряд проектів і послуг.

Укрзалізниця хоче Ремігіуш Пашкевича і Марчін Целеевскому успіхів у подальшій роботі і нового досвіду.