Саша Зеленська святкує 16-річчя. Що відомо про доньку президента

Навчається в школі на Печерську за $ 10 тисяч в рік, знімає смішні відео і худне на спір з батьками
Сьогодні, 15 липня доньці президента Олександра Зеленської виповнилося 16 років. І якщо в минулому році батьки Володимир і Олена виклали фото з дівчинкою і написали зворушливі привітання в соціальних мережах, то сьогодні (на момент публікації матеріалу) цього не сталося.

Проте, в честь свята ми вирішили зібрати все, що відомо про доньку глави держави.

На великому екрані дочка тоді ще шоумена Володимира Зеленського з’явилася в 2016 році в шоу «Розсміши коміка», де їй вдалося виграти суперприз – 500 000 гривень. Серед суддів був і батько дівчинки.

Трохи пізніше Зе розповів в інтерв’ю, що він ні про що не знав і це був сюрприз: «До цього вони з Оленою говорили, що хочуть спробувати свої сили на проекті, і я сказав:« Ні в якому разі! ». На запис найближчого випуску не прийшли – приспали мою пильність, і я розслабився. А потім їх вже і не чекав. Жарти допомагала готувати і Лена, і хтось із хлопців ».

На питання як Саша розпорядилася призовими грошима, її батько відповів, що вона не жадібна і віддала дітям на лікування: «Віддала якимось діткам на лікування. Вона не жадібна. І не марнотрат. Це у неї від мами. Лена її виховує так, що нічого зайвого бути не повинно: це дороге, це непотрібне, це вже було, чому ти хочеш його знову? У мене принцип інший: немає грошей – значить, немає. Отримав – гуляють всі! Навколо повинні бути веселощі і щастя ».