Зеленський виступив за довічне ув’язнення за п’яні ДТП з жертвами

Протягом тижня уряд має сформувати план відповідно до цієї ідеєю

Президент України Володимир Зеленський виступив за довічне ув’язнення для водіїв, які в стані сп’яніння створюють аварійну ситуацію на дорозі, тягне загибель людини. Відповідальні чиновники повинні надати результати роботи.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Якщо водіння у п’яному стані спричинило загибель – термін покарання повинен бути збільшений. Можливо, до довічного ув’язнення. Я – за максимальну криміналізацію цих злочинів. Жорстко і надовго. І з максимальною розголосом … І щоб жоден суд не думав когось «відмазати», – заявив президент.

Зеленський також звернувся до прем’єр-міністра, щоб протягом тижня уряд підготував пропозиції щодо підвищення безпеки дорожнього руху.

“І на останок. Ми з вами не можемо впливати на правоохоронні органи і суди, але це справа буде на моєму особистому контролі. За цим стежитиме, впевнений, вся країна. Ніхто не зрозуміє, якщо це людина, через якого загинула така кількість людей, якимось чином, через якісь умови чи знайомства, вийде під заставу, на свободу або на поруки », – зазначив він.