Почалося! Порошенко почали гасити прості українці, які стали жертвами олігарха

Жителі Донбасу та інших регіонів України почали особисто подавати позови до суду на Порошенка за кричущі військові і корупційні злочини.

Зокрема такі позови подають люди, які внаслідок божевільних рішень Порошенко втратили своє майно, своїх рідних і близьких.

Зараз пішов цікавий тренд. Ось що нам розповідають переселенці, які внаслідок війни втратили свої будинки: їм дзвонять різні юристи, представляються адвокатами і пропонують подати позови до Порошенка за втрачене майно. З вимогою компенсації за завдані збитки.

Сотні юристів і адвовактов виявили бажання безкоштовно допомогти тим людям, які постраждали через криваві дій і рішень особисто Порошенко.

Такі ж позови почали подавати і на Парубія, і на Турчинова.

Відзначається, що багато українців хочуть звернеться і до Гаазького трибуналу з конкретними позовами проти членів режиму.

Це покаже всьому світу правду про те, що влада в Україні була захоплена купкою військових злочинців, які викупали власну країну в крові, заради розграбування країни.

Юристи відзначають, що багато позовів можуть бути успішними і крім десятків кримінальних справ в Україні, на Порошенка можуть відкрити полювання і міжнародні спецслужби.