В Україні знову почнеться сезон гроз і злив: які області затопить

Погода в Україні скоро знову зміниться з приходом в країну атмосферного фронту

Погода в Україні знову кардинально зміниться. В країну прийде циклон і принесе з собою “сезон” грозових дощів та порцію прохолодного повітря.

Істотні зміни почнуться з понеділка 13 липня, а на вихідних – навпаки потеплішає, але не скрізь. Про це повідомили синоптики Українського гідрометцентру.

А ось завтра, 10 липня, в Україні встановиться ідеальна погода. Помірно тепле повітря (+26+29, на Півдні до +31), мінлива хмарність та суха погода. Але ідилія протримається недовго – з другої половини дня синоптик Наталка Діденко обіцяє дощі на Західній Україні.

В Києві вдень +26+28, хмарно, вітер помірний. Ніч буде прохолодною – від +13 до +15 градусів.

В Україні знову почнеться сезон гроз і злив: які області затопить

Погода в Україні 10 липня (скрін: meteo.gov.ua)

В Українському гідрометцентрі початок чергового дощового сезону анонсують на суботу, 11 липня. В цей день грози і дощі ймовірні в Рівненській, Львівській, Волинській та Закарпатській областях. Разом з тим температура повітря в цей день підвищиться скрізь до +28+32 градусів.

12 липня Західну Україну накриє сильними зливами і грозами. Гриміти буде також на Півдні і південному сході, але не так сильно. При цьому на Захід прийде сильне похолодання до +16, а на Схід навпаки – пекло до +35 градусів.