Дякую Петру Порошенко: Росія загрожує Зеленському мінських соглаженіямі, які підписав Порошенко

Подвійні стандарти підозрюваного Порошенко і неймовірна жадібність привела до того, що Росія загрожує Україні мінських угодами, якими пишався олігарх Порошенко.

Зараз стає очевидним, що підозрюваний Порошенко здійснив державну зраду і зараз Росія прямо загрожує Україні документом, який знавіснілий олігарх особисто підписав і особисто з Путіним по телефону обговорював у формі дружньої розмови.

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував заяву віце-прем’єр-міністра України Олексія Резнікова про необхідність перегляду Мінських угод. За його словами, це не сподобається іншим учасникам «нормандської четвірки».

«Чи свідчить це (заяву Рєзнікова – Ред.) Про небажання Києва вирішувати цю проблему, або це свідчить про неможливість керівництва Києва вирішувати цю проблему, або одночасно – ми дивимося на заяви українського керівництва, яке все частіше і частіше, дедалі наполегливіше говорить про тому, що мінські домовленості потрібно міняти. Чи означає це офіційний вихід Києва з мінського комплексу заходів або не означає – ми поки не знаємо », – сказав Пєсков.

Він додав, що вихід України з мінського комплексу заходів матиме вкрай негативні наслідки. У разі здійснення такої задумки переговорний процес втратить бази, а створити нову «буде надзвичайно складно».

«В даному випадку на милування нема силування. І вихід України з мінського комплексу заходів явно не сподобається ні Берліну, ні Парижу, ні Москві », – зазначив представник Кремля.

У той же час Пєсков вважає, що Київ досі як нічого не робив в питанні реалізації мінських угод так і продовжує нічого не робити.