Гриценко про плівки Деркача: Знаю Порошенко давно і добре. Немає сумнівів, що це його голос

Шанувальники п’ятого президента України Петра Порошенка будуть говорити, що нові плівки, представлені позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем, – монтаж, проте сумнівів в тому, що записаний саме голос Порошенко, немає. Про це заявив колишній міністр оборони України, лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

“Знаю Порошенко давно і добре. Сумнівів у тому, що це його голос і стиль спілкування, у мене немає”, – сказав він в коментарі виданню “ГОРДОН”.

Оприлюднення змісту бесіди, учасниками якої, імовірно, були Порошенко і президент Росії Володимир Путін, має вплинути не стільки на фанатів п’ятого президента, як на “думаючих людей”, написав Гриценко у Facebook.

“Найбільше мені шкода тих людей, які повірили – а деякі і досі вірять – Порошенко. Думаю, ці плівки не останні. Чи не на трибуні з металом в голосі – тут Порошенко справжній”, – зазначив екс-міністр.

9 липня Деркач заявив, що отримав від “журналістів-розслідувачів” запис переговорів Порошенко з Путіним, датованих 30 квітня 2015 року. Голоси, схожі на голоси цих політиків, обговорюють ситуацію в Україні і обмінюються жартами. Порошенко нібито завершує розмову словами: “Тисну руку”, – а Путін, ймовірно, відповідає: “Обіймаю, до побачення”.

Крім того, в черговий порції прослушки переговорів п’ятого президента з екс-віце-президентом США Джо Байденом йшлося про нібито проведену без згоди США “української диверсії” проти російських об’єктів в Криму.

У партії Порошенко “Європейська солідарність” записи назвали “грубо змонтованим, ретельно скомпільований фальсифікатом”.