Засновник “Бумбокса” Андрій Хливнюк зробив заяву про суд над Порошенко

Засновник групи “Бумбокс” Андрій Хливнюк став на захист екс-президента України Петра Порошенка. Музикант заявив, що лідера партії “Європейська солідарність” судять за протидію Москві. Артист відкрито висловив своєму думку. Творець музичного гурту “Бумбокс” заступився за екс-президента України Петра Порошенка. Андрій Хливнюк заявив, що голови політичної партії “Європейська солідарність” судять за протидію Москві.

Про це музикант написав на своїй офіційній сторінці в “Фейсбук”. Співак висловив надію, що істинний сенс суду над Порошенко розуміють більшість українців. “Ми ж усі, сподіваюсь, Розуміємо, что екс-президента судять за протідію Москві …” – написав Хливнюк. Користувачі Мережі підтримали позицію музиканта і п’ятого президента України. “Андрію, дякую за позицию! Чи не много публічніх людей зараз осмілюються Говорити про справи Порошенка. На жаль, чи не всі розуміють, а части Взагалі байдуже .. на ті, что відбувається в стране”, – пише один. “Як радісно, ​​коли улюблений музикант є політично адекватною людиною”, – додала інша. “Точно не знаю, Які мотиви нінішньої власти.

Може, хотят рейтинг так підняті Собі в очах проросійського електорат”, – коментує користувач Мережі. Нагадаємо, вокаліст відомої групи “Бумбокс” Андрій Хливнюк різко відповів на чутки про розставання з дружиною. У відеокоментарі для Telegram-каналу артист послав всіх, хто цікавиться в п’яту точку. Читайте також: лідер популярної української групи “Бумбокс” Андрій Хливнюк заявив, що музиканти групи вже не будуть виступати в Російській Федерації, по крайней мере, поки йде війна на Сході України.